letní soustředění 25. 7. – 1. 8. 2015 Zbraslavice

Ve dnech 25. 7. 2015 až 1. 8. 2015 proběhlo letní soustředění v rekreačním středisku U Starého rybníka ve Zbraslavicích. Zároveň s námi se soustředění zúčastnilo dalších pět oddílů (Silla Kolín, Ge-Baek Mladá Boleslav, TKD Milovice, TKD Na-Mu a Kerberos Praha) s celkovým počtem 140 účastníků. Z našeho oddílu přijelo do Zbraslavic celkem 29 členů.

V sobotu odpoledne se všichni účastníci sešli v jídelně, kde byli rozděleni do výkonnostních skupin a byly jim přiděleny časy a jednotlivý trenéři, kteří měli připravený výukový program na celý týden. Poté všichni absolvovali první seznamovací hodinový trénink. V neděli ráno začali naostro tréninky spolu s dalšími doprovodnými programy jednotlivých oddílů. Ve středu byl naplánován volný den. Pro naše děti jsme měli na dopoledne připravené hry a odpoledne si někteří z nich vyzkoušely lanové centrum a střelbu z luku. Večer byl zakončen táborákem, opékáním špekáčků a bojovou hrou. V pátek dopoledne jsme měli seminář s panem velmistrem Hwang Ho Yong 9.dan a poté proběhlo společné focení. V odpoledním programu následovaly závody v technických sestavách a sportovním boji. Večer jsme se sešli s panem velmistrem na grilování u našeho bungalovu.

Celý týden bylo krásné počasí a účastníci soustředění si užili jak tréninků a zdokonalování se v nových technikách, tak volného času. Už se těšíme na další setkání při podzimním nebo jarním soustředění.

trenérský tým