Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF 2016

O víkendu 12. – 13. 2. 2016, proběhl v Nymburce závod s názvem Pohár Českého svazu TKD ITF. Soutěžících byla opravdu velká spousta. Mezi nimi i výprava z Polska. Za náš oddíl přijelo do Nymburka 17závodníků. Někteří z nich, už jsou ostřílení, ale bylo mezi nimi i pár těch, co přijeli na takto velké závody prvně.

Nováčci: Jesínek Michal, Železný Jan, Belovický Vojtěch, Žilková Tereza a Vágner Rostislav.

Ostřílenější: Fišer Tomáš, Hak Ladislav, Hak Lukáš, Hvězdová Pavla, Kokášová Veronika, Havlíčková Tereza, Havlíčková Veronika, Belovický Jan, Vedrová Eliška, Cholenský Marek, Cholenský Petr, Cholenská Anna.

Jsem ráda, že se k nám přidávají nový děti a snad se časem přidají i další.

Konkurence v Nymburce byla opravdu veliká. Závodilo se formou každý s každým a v žákovských i juniorských kategoriích si určitě mohli zúčastnění zazávodit do sytosti.

Přes všechnu snahu si medaili odvezl jen někdo, ale to vůbec nevadí. Důležitá je zkušenost, kterou si zajisté odvezli úplně všichni.

Medaili tentokrát získali:

Belovický Jan – Tul (sestavy) junioři 3. – 4. kup 1. místo

Cholenský Marek – Tul žáci 6. – 5. kup 1. místo

Hvězdová Pavla – Matsogi (sport. Boj) juniorky A do 63kg 2. místo

Kokášová Veronika – Tul seniorky A I. Dan 3. místo

Matsogi seniorky A nad 63kg 3. místo

Všem patří velká gratulace.

Nemalé díky bych ráda poslala i rozhodčím, kteří věnovali svůj čas a vytrvalost těmto závodům. Na závody byl hodně přísný nárok na oddíly a jejich rozhodčí. My jsme přes velkou snahu a na úkor jednoho kouče sehnali alespoň 3 na místo čtyřech. Moc děkuji Martinu Hvězdovi a Honzovi Heřmánkovi. Bez nich bychom na závody neodjeli.

Opět děkuji i rodičům za jejich podporu a našemu trenérovi Jaroslavu Vomáčkovi, který musel beze mne stíhat, co se dalo i s malou Terezkou

Za malou chvilku budou další závody v Nymburce, tak už se těším na další měření sil.